Pudełka wielkanocne do przygotowania w domu

Już niedługo święta wielkanocne. Czy w Waszych domach na Wielkanoc przybywa zajączek z drobnymi upominkami? A może dzieciaki szukają czekoladowych jajek w ogródku? Jeśli tak to zebrałam dla Was kilka pomysłów na pudełka wielkanocne wraz z bezpłatnymi szablonami, które możecie wykonać sami. Myślę, że satysfakcja z wykonania takiego pudełka jest całkiem spora. Ewentualnie można zlecić złożenie pudełeczek dzieciakom. Zawsze to chwila spokoju 😉 Poza tym zawsze można w nie zapakować trochę słodkości i położyć gościom przy talerzach, jako deser po pysznym świątecznym śniadaniu.

Pudełka wielkanocne – kurnik z folkowym motywem, Mavelo

pudełka wielkanocne - kurniki mavelo

Co będzie dobrze pasować na opakowanie czekoladowych jajek? Oczywiście, że kurnik Cudownie jeżeli słodkości uda nam się przygotować własnoręcznie, do środka możemy również zapakować prawdziwą pisankę, albo drobną rzecz. Duże pudełka, które składają się z dwóch kartek pomieszczą znacznie więcej. Taki prezent handmade wcale nie będzie drogi, a na pewno sprawi wiele radości – zarówno tym starszym jak i młodszym.

Gotowe szablony pudełek znajdziecie tutaj

Pudełka wielkanocne – marchewki, Mavelo

pudelka wielkanocne - marchewki mavelo

Marchewkowe pudełka będą idealne na zbliżające się święta Wielkanocne, ale również na inne imprezy. Papierowa marchewka może być opakowaniem na garść słodkości. Wystarczy wydrukować, posklejać i gotowe

Gotowe szablony do pobrania tutaj

Pudełka wielkanocne – pastelowe i uszate, Mavelo

Urocze, uszate pudełka na Wielkanoc. Zmieszczą się do nich łakocie, albo i drobny upominek. Pudełka są aż w 5 wiosennych, pastelowych kolorach, można je wydrukować w dwóch rozmiarach.

Gotowe szablony dostępne tutaj

 Pudełka wielkanocne – królik, Yolsh

Pudełko ma uszy. i mieści dwa ciasteczka. Szablon ma tylko jeden rozmiar i mieści się na kartce A4.

Szablon dostępny tutaj

 

Pudełka wielkanocne – królik, Perfekcyjna w domu

Szablon i instrukcja wykonania dostępne tutaj

 

Pudełka wielkanocne – zające, The Idea Box

Świąteczny papierowy zajączek-pudełko będzie idealnym opakowaniem na wielkanocne łakocie. Wystarczy wydrukować wzór na papierze technicznym, wyciąć, złożyć, skleić i do środka wsypać wielkanocne słodycze, najlepiej małe czekoladowe jajka. Zajączki są w trzech pastelowych kolorach:  niebieskim, różowym i żółtym.

Szablony dostępne tutaj

Pudełka wielkanocne – królik i kurczak, Wnętrza ze smakiem

Pudełka w kształcie królika i kurczaka.

Szablony dostępne tutaj

 

Pudełka wielkanocne – jajko, Papierowa Agrafka

pudełka wielkanocne - jajko, papierowa agrafka

Pudełka w stylu eco, na szarym papierze oraz  pisanki w różnym wydaniu, tak aby troszkę przełamać ten szary kolor. Jajka są pastelowe lub z bardziej stonowanymi barwami.

Szablon dostępny jest tutaj

 

Pudełka wielkanocne – jajko, Nawiedzona Ula la

Pudełka są bardzo podobne do tych powyżej. Jednak jajka znajdują się z obydwu stron pudełeczka a na górze są złączone wstążką.

Instrukcja wykonania dostępna tutaj

 

Pudełka wielkanocne z małych pojemników na jajka, Mur Mi

Pudełeczka na jajka ozdobione niebiesko-różowymi naklejkami. W naturalnych pudełeczkach na jajka możemy umieścić białe lub kolorowe świeczki w kształcie pisanek jak również mini babeczki czy inne słodkości. Na zewnętrznej stronie pudełka znajduje się naklejka z napisem „Wesołych Świąt”, jeżeli do środku chcemy włożyć dekoracyjne świeczki można wewnątrz umieścić naklejkę z napisem „Świeczki Wielkanocne”.

Instrukcja wykonania dostępna tutaj

Mam nadzieję, że któryś z powyższych pomysłów przypadnie Wam do gustu. Miłego składania 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge